جدید
تلفن های تماس با فروشگاه:۰۱۷۳۲۳۲۵۵۲۹
موبایل: ۰۹۱۱۳۷۰۷۲۸۹
ساعت کار: ۱۰ الی ۱۴ صبح و ۱۷ الی ۲۱ عصر

 
sideblock

آخرین خبرها

گزارش یک باگ امنیتی در یک سایت تبلیغاتی ایرانی...

گزارش یک باگ امنیتی در یک سایت تبلیغاتی ایرانی

گزارش یک باگ امنیتی در یک سایت تبلیغاتی شاید تا به حال موقع اتصال به اینترنت برای شما هم اتفاق افتاده باشد که سیستم شما دچار افت سرعت شدید شده باشد و شما هم این موضوع را به عوامل مختلفی نسبت داده باش..

همه انچه که باید درمورد دوربین SLDRبدانید...

همه انچه که باید درمورد دوربین SLDRبدانید

همه انچه که باید درمورد دوربین DSLRبدانید   مهمترین و اصلی ترین مزیت دوربین های DSLR نسبت به دوربین های Compact یا دوربین های دیجیتال اتوماتیک این است که دارای لنز قابل جدا شدن و همچنین کنترل..

همه‌‌ی آن‌چه درباره‌ی USB 3.1 و USB Type-C باید بدانید...

همه‌‌ی آن‌چه درباره‌ی USB 3.1 و USB Type-C باید بدانید

همه‌‌ی آن‌چه درباره‌ی USB 3.1 و USB Type-C باید بدانید سادگی کاربرد یا حضور گسترده، هرچه که هست ترجیح بیشتر کاربران با درگاه‌های USB است و با این‌که در سالیان گذشته درگاه‌های (Port) مختلفی معرفی شد..

بازی "پوکمون گو" (Pokémon Go)

 بازی "پوکمون گو" (Pokémon Go)

احتمال اینکه در خیابان‌های مملکت خودمان و در میدان‌ها یا پارک‌ها، شخصی را گوشی به دست و در حالی که مشغول Pokémon Go بازی کردن دیده باشید، هنوز زیاد نیست.   پایگاه خبری ریشه:  ..

لپ تاپ ایسوس سری N,K,U,X,S، مشخصات انواع لپ تاپ ایسوس...

لپ تاپ ایسوس سری N,K,U,X,S، مشخصات انواع لپ تاپ ایسوس

لپ تاپ ایسوس سری N,K,U,X,S، مشخصات انواع لپ تاپ ایسوس تاریخ انتشار : 8 آبان 1394   لپ تاپ ایسوس طرفدارای زیادی در بازار ایران پیدا کرده و خیلی ها فکر میکنن لپ تاپ ایسوس از بسیاری از مارک ه..

درباره فروشگاه:
 فروشگاه آنلاین دیجی کارا با هدف گسترش فرهنگ خرید آنلاین بوجود آمده است ما در نظر داریم بهترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن را در کمترین زمان به شما عزیزان عرضه بداریم ٬امیدواریم بتوانیم  گوشه کوچکی از زندگی شما باشیم.
sideblock
تمامی حقوق این سایت تحت نام دیجی کارا محفوظ میباشد.